Shanna (ID: 5065)
Modelgegevens
| Leeftijd | 32 jaar |
| Lengte | 161 cm |
| Schoenmaat | 37 |
| Confectie | 34 |
| Postuur | Normaal |
| BH | 70 A |
| Oogkleur | Bruin |
| Haarkleur | Bruin |
| Haarlengte | Lang |
| Afkomst | Arabisch |
Updates
| Afbeeldingen | 06-12-2017 |
| Informatie | 14-02-2020 |
| Leeftijd | 32 jaar |
| Lengte | 161 cm |
| Schoenmaat | 37 |
| Confectie | 34 |
| Postuur | Normaal |
| BH | 70 A |
| Oogkleur | Bruin |
| Haarkleur | Bruin |
| Haarlengte | Lang |
| Afkomst | Arabisch |
| Afbeeldingen | 06-12-2017 |
| Informatie | 14-02-2020 |