Katiza (ID: 847)
Modelgegevens
| Leeftijd | 66 jaar |
| Lengte | 162 cm |
| Schoenmaat | 37 |
| Confectie | 36 |
| Postuur | Normaal |
| BH | 70 A |
| Oogkleur | Bruin |
| Haarkleur | Bruin |
| Haarlengte | Lang |
| Piercings | Ja. oren |
| Afkomst | Latino |
Updates
| Afbeeldingen | 07-11-2014 |
| Informatie | 21-02-2020 |
| Leeftijd | 66 jaar |
| Lengte | 162 cm |
| Schoenmaat | 37 |
| Confectie | 36 |
| Postuur | Normaal |
| BH | 70 A |
| Oogkleur | Bruin |
| Haarkleur | Bruin |
| Haarlengte | Lang |
| Piercings | Ja. oren |
| Afkomst | Latino |
| Afbeeldingen | 07-11-2014 |
| Informatie | 21-02-2020 |